Нещодавно провели регіональні змагання з тхеквондо, до яких долучились й учні наших міських ДЮСШ. Хлопці та дівчата вдало продемонстрували свої вміння та навички, тому їм вдалось завоювати 30 призових місць. Найбільше спортсмени здобули золотих медалей. Таку інформацію розмістили на сторінці у соцмережах ДЮСШ №8.

4 лютого провели Чемпіонат Дніпропетровської області з тхеквондо в розділі «Пумсе». Змагання тривало в одному зі спорткомплексів у місті Кам’янське. Взяли участь спортсмени з різних куточків регіону, зокрема й Кривого Рогу. Наше місто представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №8. За результатами криворіжці посіли такі місця:
– І місце – Богдан Перетягін, Тимофій Зайцев, Марк Фролов в категорії «Молодші юнаки, клас Б»; Давид Кулєшов в категорії «Юнаки, клас Б»; В'ячеслав Маханьков, Віктор Олексієнко, Давид Кулєшов в категорії «Юнаки, клас Б»; Андрій Савелов, Всеволод Могутненко, Тимур Кучерявенко в категорії «Кадети, клас Б»; Анастасія Матросова «Дорослі»;
– ІІ місце – Маргарита Обльотова в категорії «Молодші юнаки, клас Б»; Богдан Перетягін, Маргарита Обльотова в категорії «Молодші юнаки, клас Б»; Тимур Кучерявенко в категорії «Кадети, клас Б»;
– ІІІ місце – Богдан Перетягін в категорії «Молодші юнаки, клас Б»; Тимофій Зайцев в категорії «Молодші юнаки, клас Б».

Тренером наших спортсменів був Андрій Чертков.

Крім того, до змагань долучились вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2. Зокрема Олександр Захарченко здобув золоту (трійка) та бронзову медалі (особистий виступ). Ігнат Бабінцов завершив змагання з І (трійка) й ІІІ місцями (особистий виступ). Натомість, два срібла (особистий виступ та у парі) й золото виборов на чемпіонаті Гліб Ір’янов (трійка).

Також Діана Литвиненко-Чумаченко посіла на п’єдесталі ІІ місце (пара) та ІІІ місце (особистий виступ), а Матвій Матвійчук – І місце (особистий виступ). Три бронзові медалі вручили й Артему Бондару за особистий виступ, а Дмитрові Кононову та Дмитру Йосипенку – за командний виступ.

Наставницею хлопців та дівчат з ДЮСШ №2 є Олена Мардаш.

Нагадаємо, команда шахістів з Кривого Рогу здобула першість на відбірковому онлайн-турнірі Дитячої шахової ліги.

30 медалей привезли криворізькі спортсмени з Чемпіонату Дніпропетровської області з тхеквондо1