ФК «Кривбас» порадував вболівальників впевненою домашньою перемогою

25 травня відбувся останній в цьгорічному чемпіонаті домашній поєдинок криворізької команди. І він ледь не опинився під загрозою зриву.

Буквально за кілька хвилин перед початком матчу крворіжців з харків'янами, стадіон накрила потужна злива. Дощ був нетривалим, однак встиг перетворити поле на ставок. Близько двох годин тривали роботи звідновлення покриття, після чогоголовний арбітр матчу Олександр Дердо дав дозвіл на проведення гри.

Протягом усіх 90 хвилин господарі домінували на полі. Моменти створювались біля воріт "Металіста" регулярно, проте відкрити рахунок криворіжці спромоглися лише наприкінці першого тайму. Пройшла атака лівим флангом. Дібанго виконав ідеальну подачу на дальню стійку, звідкіля активний Соса ударом головою відправив мʼяча у ближній кут – 1:0.

Харків'яни запам'ятались у першій половині гри тільки одним небезпечним моментом: на 36 хвилині Прядун пробив сильно і був би влучив, якби на відмінно не відпрацював Кліщук.

В другому таймі загальна картинка гри не змінилась. Одна з атак криворіжців стала результативною. Капіч отримав мʼяча біля карного майданчика суперника, змістився ближче до центра, під удар лівою та низом поклав снаряд у дальній кут – 2:0.

Контратаки гостей до результату не призвели. Тож криворіжці спокійно дограли матч з комфортним для себе рахунком.