ФК «Кривбас» впевненою перемогою підтвердив свою «бронзу» чемпіонату

В День міста, 25 травня, ФК «Кривбас» вдома приймав закарпатський «Минай». Саме гості мали набагато більшу мотивацію, адже тільки перемога давала можливість зберегти право виступати в найвищому дивізіоні.

Однак криворіжці не дали гостям жодного шансу. Більш-мнш рівна гра вийшла хіба що в першій половині першого тайму.  І "Минай" навіть мав змогу забити першим, коли Маханьков помилився на виході, і м'яч летів в сітку, однак голкіпера і ворота врятував Понєдєльнік.

А ось за десять хилин до кінця тайму криворіжці відмітились у воротах суперника двічі. Спочатку той самий Понєдєльнік пробив з середньої дистанції і застав зненацька голкіпера гостей. 1:0. А кілька хвилин потому Прінс вивів Кузика на порожні ворота, і той не схибив. 2:0.

Третій і останній в цій грі гол було забито в середині другого тайму. Твердохліб віддав зручний пас на Кожушка. 3:0.

В лругій половин тайму Юрій Вернидуб провів дві знакові заміни. На поле вийшов дебютант — гравець  U-19 Тимур Бутенко, офіційно розпочавши свої виступи у дорослому футболі. Також на заміну вийшоа В'ячеслав Рябов, але з протилежною мсією. Матчем з "Минаєм" вихованець криворізького футболу вирішив завершити свою професійну кар'єру, і навіть міг би забити гол, однак удар вийшов неточним.

Кінцівку матчу обидві команди догравали, розміючи, що гру зроблено. Криворіжці отримали свої заслужені нагороди, а "Минай" — пониження в класі.