Команда шахістів з Кривого Рогу здобула першість на відбірковому онлайн-турнірі Дитячої шахової ліги

3 лютого провели онлайн-змагання з шахів, призери яких отримали можливість грати у Вищій лізі Дитячої шахової ліги. Вдало обійшли супротивників і стали абсолютними переможцями турніру розумники з нашого міста. Про це повідомляється на сторінці у соцмережах Федерації шахів міста Кривий Ріг.

3 лютого відбувся Відбірковий онлайн-турнір Дитячої Шахової Ліги серед юнаків та дівчат до 16 років. Змагання провели за допомогою сайту Lichess з контролем часу – 10 хвилин кожному гравцю. До турніру долучились 110 команд та понад 800 юних шахістів з різних куточків України. Серед учасників була й дитяча команда «Кривбас»-Кривий Ріг.

За підсумками 90 хвилин цікавої та безкомпромісної гри криворізькі шахісти посіли почесне І командне місце. Також наші спортсмени отримали право грати у Вищій Лізі цих престижних змагань.

У складі команди з нашого міста були такі гравці: Олексій Грищенко, Василь Лях, Тимур Балик, Максим Горячев, Артур Балик, Георгій Макаров, Денис Десятник, Микола Левченко, Ігор Левін, Євген Герус, Амелія Громко, Денис Коклонський.

«Вітаємо з вдалим виступом та бажаємо перемог у майбутньому!», ‒ вказується у дописі.

Нагадаємо, юна спортсменка із Кривого Рогу Аріна Лісняк виборола медаль на чемпіонаті із плавання у Кам’янському.