Криворіжанка Поліна Черненко стала срібною призеркою чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта), який проходив у Рівненській області.
Спортсменка виступала у ваговій категорії понад 80 кг. За підсумками змагань вона виборола друге місце.
Поліна — вихованка Криворізької ДЮСШ №7. Її тренер відзначає наполегливість і силу характеру спортсменки, які допомагають їй залишатися серед лідерів.