Криворізька легкоатлетка Тетяна Кайсен привезла зі всеукраїнських змагань срібло0

22-річна легкоатлетка-спринтерка вже не вперше показує чудовий результат на змаганнях. Із Кубку України, що відбувся у Києві, спортсменка повернулася із срібною медаллю.

Криворізька легкоатлетка Тетяна Кайсен привезла зі всеукраїнських змагань срібло1Тетяна Кайсен — вихованка криворізької спортивної школи № 7, що у Тернівському районі. За свої 22 роки дівчина вже здобула досвід на змаганнях у Європі та Африці.

7 лютого у місті Київ відбувся Кубок України із легкої атлетики у приміщенні. Криворожанка виступала на дистанції 60 метрів, подолавши її за 7,53 секунди. Це друге місце у загальному рейтингу. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній школі вищої спортивної майстерності.

Загалом, у змаганнях взяли участь 263 атлетів із 22 областей України та міста Києва. Фактично, змагання стали останньою репетицією перед дорослим чемпіонатом України та чемпіонатом серед молоді, що також відбудуться у Києві.

Інші тематичні новини: Криворізький спортсмен виборов “золото” на турнірі з вільної боротьби у Німеччині.