Нещодавно завершились всеукраїнські змагання з самбо серед чоловіків та жінок. В боротьбі за першість брала участь й відома криворізька спортсменка. Дівчина здобула почесне срібло змагань. Про це стало відомо з сайту Федерації самбо України.

Протягом цього місяця у Львові розігрують медалі на Чемпіонаті України з самбо, зокрема серед юнаків і дівчат (16-18 років), юніорів і юніорок (18-20 років), а також чоловіків і жінок. Останні змагання провели з 3 по 5 лютого в стінах львівської спортивної бази НСБ ЛВС. Організаторами чемпіонату виступили Національна федерація самбо та Федерація самбо Львівської області. Спортсмени з різних куточків держави змагались у восьми вагових категоріях.

До Чемпіонату України з самбо серед чоловіків і жінок долучилась і криворізька спортсменка. Валерія Захаревич вдало продемонструвала свої вміння та навички, за що судді присудили їй ІІ місце. Тренером дівчини є Сергій Шпильов.

Криворізька спортсменка Валерія Захаревич посіла ІІ місце на Чемпіонаті України з самбо1