Криворізькі баскетболісти переможно крокують у фіналі Кубку України | Новини Кривий Ріг

8 січня у рамках  1/8 фіналу Кубку України з баскетболу спортсмени Кривого Рогу подужали опонентів із Харкова. Гра була напружена, проте нашим баскетболістам таки вдалося здолати суперників. Так, матч закінчився беззаперечною перемогою криворіжців.

Криворізькі баскетболісти переможно крокують у фіналі Кубку України

8 січня у Харкові відбувся двобій команди з Кривого Рогу проти місцевих баскетболістів. Так, у рамках 1/8 фіналу Кубку України, зустрічалися БК «Політехнік» і наш «Кривбас». Протистояння мало вагоме значення для обох команд, тому всі очікували видовищної гри.

Старт гри виправдав очікування, адже на початку сили були рівні й всім вважалося, що буде гостре протистояння. Та вже посеред першої чверті команда криворіжців «взяли справу у свої руки». Попри супротив харків’ян, гравці «Кривбасу» почали брати своє – закінчилась стартова чверть зі 20-очковою перевагою.

Після перерви табло відображало гіркі для «Політехніку» 11:31. Тому, бажаючи виправити ситуацію, вони почали активно атакувати, проте це лише зіграло на користь команди Кривого Рогу. Вже після другої чверті, йдучи на перепочинок, зневіра господарів поля була видна кожному. Рахунок вже тоді становив – 56:19 на користь гостей.

Хоч наші спортсмени й були номінальними гостями, але під час гри саме вони були господарями ситуації, адже домінування у другій половині кубкового протистояння не тільки нікуди не зникло, а набирало обертів. Так, за третю чверть харків’яни змогли набрати лише сім очок, проте гравці «Кривбасу» взяли 13.

Фінальна частина гри нічого не принесла господарям майданчику. У підсумку БК «Кривбас» впевнено крокує далі – 90:35. Найкращими стали Мілош Попович, який набрав 16 очок та Айзея Юміпіг з 14 очками відповідно.