Криворізькі бійці СК «Барс» здобули 10 золотих медалей на обласному чемпіонаті зі змішаних єдиноборств

Фото Федерації ММА Дніпропетровської області

Цими днями на Дніпропетровщині відбувся відкритий Чемпіонат області — 2024 зі змішаних єдиноборств ММА. Про це повідомили у обласній Федерації ММА.

У змаганнях взяли участь 214 бійців з 19 спортивних клубів нашого регіону та інших областей країни.

Спортивний клуб «Барс» з Кривого Рогу виборов найбільшу кількість медалей на Чемпіонаті Дніпропетровської області 2024 зі змішаних єдиноборств ММА.

Криворізькі бійці СК

Федерація ММА Дніпропетровської області визначила найкращі клуби ку загально-командному заліку на обласних змаганнях.

Перше місце посів криворізький спортивний клуб Барс. Підопічні тренера Руслана Ібадулаєва вибороли найбільшу кількість золотих медалей, а загалом їх — 21: 10 золотих, 5 срібних та 6 бронзових  нагород.

На другому місті Клуб Змішаних Єдиноборств Сварог з Дніпра. Спортсмени тренера Микити Безгінова вибороли 22 медалі: 7 золотих , 7 срібних  та 8 бронзових нагород.

Треті у загальнокомандному заліку бійці спортивного клубу «Ягуар» м. Кривий Ріг. На рахунку спортсменів і тренера Давид Джоджуа 16 медалей: 5 золотих, 6 срібних і 5 бронзових нагород.

Раніше ми писали: криворізькі шахісти здобули бронзу на Чемпіонаті України: хто святкував перемогу.