Криворізькі бійці вибороли майже 25 медалей на Кубку України з джиу-джитсу

Відкритий турнір Кубка України з джиу-джитсу відбувся у Тернополі. За результатами двох днів змагань вихованці криворізької ДЮСШ №9 гідно представили Дніпропетровську обласну організацію джиу-джитсу та вибороли 13 золотих, дев’ять срібних та дві бронзових медалі. Результати наших спортсменів оприлюднили на сторінках Федерациї джиу-джитсу «Татсу-До» та позашкільного навчального закладу.

У Тернополі за Кубок України з джиу-джитсу змагалися понад 400 спортсменів з 12 областей України. Відкритий турнір проходив у трьох розділах: Newaza, файтинг фул й No-Gi – боротьба, яка була представлена вперше.

У перший день змагань спортсмени ДЮСШ №9 посіли чотири призових місця у розділі Newaza та різних вікових категоріях. Дві золоті медалі у Єви Печарник, та одна – у Єгора Колюшенкова. Срібло виборола Дар'я Миронова.

У другий день змагань кращими у файтинг фулі у різних вікових категоріях стали Дар'я Миронова, Данило Малка, Анатолій Дашков Єва Печарник, Іван Барабаш, Максим Гриценко, Кирило Бессараб, Єгор Колюшенков і Максим Голобородько. Срібло вибороли Данило Потапов, Настя Задорожня, Роман Коваль,Іван Онопченко, Єгор Бессараб, Володимир Стеценко та Єгор Діброва. Володарями бронзи стали Денис Степанюк і Матвій Діброва. Окрім того в наших спортсменів перше командне місце по файтінгу.

Єгор Колюшенков у No-Gi, боротьбі без кімоно, посів друге призове місце у своїй віковій категорії.