Криворізькі кікбоксери вибороли медалі на чемпіонаті України: який результат спортсменів0

Днями, з 26 по 28 травня, у місті Бровари проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів. Про це повідомили на сторінці ДЮСШ №2 у соцмережах.

Кривий Ріг представляли вихованці ДЮСШ №2 і показали відмінний результат на змаганнях.

Здобутки кікбоксерів у чемпіонаті України серед школярів:

• I місце – Станіслав Віннічук К1, Софія Авраменко Софія лоу-кік, Назарій Вінніченко лоу-кік, Христина Ковальчук лоу-кік, Роман Борозенець лоу-кік та Владислав Ковтун К1.
  • II місце – Іван Волок К1, Софія Шаройко К1, Данило Бабіч К1, Єлизавета Горідько лоу-кік, Максим Буйвол лоу-кік та Олександра Птухова К1.