Криворізькі спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату області з плавання: скільки медалей вибороли

Фото ДЮСШ №1

У місті Дніпро з 18 по 20 квітня пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з плавання. Участь у змаганнях взяли і представники Кривого Рогу – плавці ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2. Про це повідомили у спортивних закладах.

Участь криворізьких спортсменів у чемпіонаті співпала з черговою ракетною атакою російських військових на місто Дніпро, яка відбулася вранці 19 квітня. У зв’язку з цим змагання пройшли з посиленими мірами безпеки для дітей.

«Не дивлячись на терористичну атаку на місто росією , яка забрала життя мирних мешканців, не дивлячись на безсонну ніч, яку спортсмени та тренери провели у безпечному місті, ховаючись від російських ракет, наші спортсмени, як завжди, підтвердили свою спортивну майстерність, тренери -високу якість вмінь, таланту , а всі разом — громадянську позицію , адже українці виборюють перемогу завжди, у тому числі і у спорті,  навіть й під ракетним терором росії», — йдеться у повідомленні на сторінці ДЮСШ №1 у мережі facebook.

Криворізькі спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату області з плавання: скільки медалей вибороли1   Криворізькі спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату області з плавання: скільки медалей вибороли2

Завдяки своїй професійності, плавці ДЮСШ№1 здобули на змаганнях 11 медалей різного гатунку, зокрема:

· Давід Кизименко — золото на дистанції 100 м.брас , срібло на дистанції 200 м.брас , бронза на дистанції 50 м.брас ;

· Данило Сологуб — срібло на дистанціях 50 м.бат , 50 м.н/с, 100 м.н/с та бронзу на дистанції 100 м.бат;

· Никита Плосконос із золотом на дистанціях 200 м.в.с та 400 м.в.с; Арсеній Головань — бронза на дистанції 50 м.бат ,

· Станіслав Ярий-  бронза на надскладній дистанції 1500 м.в.с

Також участь у чемпіонаті Дніпропетровської області взяли спортсмени ДЮСШ№2. До скарбнички міста плавці додали ще шість медалей: