Криворізькі спортсмени вибороли на турнірі з тхеквондо 19 нагород різного ґатунку

20 травня у Кам'янському пройшов відкритий чемпіонат із тхеквондо ВТФ «Прометей». Свою майстерність продемонстрували 250 бійців з 10 команд Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Харківської областей. Кривий Ріг представляли спортсмени ДЮСШ №8. На їх рахунку 19 призових місць. Результати розмістили на сторінці навчального закладу.

Змагання з тхеквондо ВТФ «Прометей» проводили у розділах пумсе та керугі. За їх результатами на рахунку вихованців криворізької ДЮСШ №8 19 призових місць в обох розділах.

Переможцями у керугі стали Антон Гриценко та Давид Кулєшов. Срібло вибороли Анастасія Матросова, Валентина Костенко, Марк Менів і Тимур Кучерявенко. Почесне третє місце посіли Денис Мусієнко, Тимофій Зайцев, Михайло Безщасний, Владислав Базавлуцький,Софія Коровченко, Іван Костенко та Дмитро Черленяк.

Кращими в пумсе визнали Анастасію Матросову і Всеволода Могутненка. Також перше місце у командному заліку за тріо у складі Всеволода Могутненка, Андрія Савелова і Тимура Кучерявенка. Срібло в особистому заліку виборов Андрій Савелов. А Давид Кулєшов та Тимур Кучерявенко отримали бронзові нагороди.