Криворізькі стрільці стали переможцями Відкритого чемпіонату України

З 13 по18 травня у Львові проходив Відкритий чемпіонат України зі стрільби з пістолета по рухомій мішені серед спортсменів 2003 року народження та молодших. Вихованці криворізької ДЮСШ №7 стали переможцями про це повідомили у виконкомі Тернівської районної у місті ради.

У Відкритому чемпіонаті України зі стрільби переможцями стали вихованці ДЮСШ №7. Аліна Ткалик посіла перше місце у вправі ГП-11А. А саме у Стрільбі з пневматичної гвинтівки по мішені з повільний і швидким її рухом в змішаній послідовності. У дівчини на виконання вправи було 40 пострілів. Також у Аліни перше місце у вправі ГП-12 – стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені (60 пострілів).

Перше командне місце у вправах ПП-3 і ПП-мікст у вихованця школи Максима Гімона. На рахунку Вілєни Бевз золото змагань у особистому і командному заліку у вправах ПП-3, МП-5 та ПП-мікст.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі Олексій Виливаний, Станіслав Лось та Віктор Скотников.