Криворізькі «ТитаниUA» посіли друге місце у фіналі обласної спартакіади

На Дніпропетровщині за активної участі військовослужбовців і ветеранів управління та військових частин оперативного командування відбувся масштабний спортивний захід — фінальний турнір спартакіади ТитаниUA.

У змаганнях взяли участь майже 200 воїнів-спортсменів, які представляли 9 команд-фіналістів.

У фіналі Спартакіади Титани UA учасники змагалися у семи видах спорту. Це, зокрема, біг на дистанції від 100 до 400 метрів, настільний теніс, шашки, а також бомбаскет та дартс. Спортсмени були добре підготовлені і продемонстрували справжню волю перемоги.

У командному заліку перемогу здобула збірна Новомосковського району. Друге та третє місце — за збірними Кривого Рогу та Дніпровського району відповідно.

Криворізькі «ТитаниUA» посіли друге місце у фіналі обласної спартакіади0 Криворізькі «ТитаниUA» посіли друге місце у фіналі обласної спартакіади1 Криворізькі «ТитаниUA» посіли друге місце у фіналі обласної спартакіади2 Криворізькі «ТитаниUA» посіли друге місце у фіналі обласної спартакіади3 Криворізькі «ТитаниUA» посіли друге місце у фіналі обласної спартакіади4