Криворізькі важкоатлети привезли з чемпіонату України дев’ять нагород різного ґатунку

Днями у Луцьку завершився з чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Мали честь змагатися з кращими атлетами країни, захищати честь рідного міста та регіону восьмеро криворіжців. Спортсмени продемонстрували свої кращі результати та вибороли почесні місця.

Едуард Ковальов у ваговій категорії 73 кг з сумою 260 кг вперше виконав норматив Майстра спорту України. Теж підкорив цей норматив, сумарно піднявши над головою 270 кг, учасник вагової категорії  81кг – Валерій Аммосов.

Юлія Ковальова на цих змаганнях вперше виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу. Дівчина у ваговій категорії до 49 кг успішно зробила ривок 74кг, поштовх 91 кг, що в сумі дало 165 кг. З цими результатами вона стала абсолютною чемпіонкою.

Антон Сердюков став срібним призером ваговій категорії 96 кг. Він виконав: ривок – 161 кг, поштовх – 192 кг, сума – 353 кг.

Максим Бережний виступив у ваговій категорії 67 кг. За ривок 118 кг він здобув срібло, за поштовх 135 – бронзу. На його рахунку загалом 253 кг і ще одна бронза.

Вітаємо атлетів з чудовими результатами та бажаємо сміливо йти до нових перемог!

Нагадаємо, що дівчата з Криворізького навчально-виховного комплексу №128 сходили на п’єдестал переможців міських змагань з черлідингу.

Криворізькі важкоатлети привезли з чемпіонату України дев'ять нагород різного ґатунку1