Криворізькі ветерани успішно виступили на обласних змаганнях: як фінішувала спартакіада ТитаниUA Криворізькі ветерани успішно виступили на обласних змаганнях: як фінішувала спартакіада ТитаниUA Криворізькі ветерани успішно виступили на обласних змаганнях: як фінішувала спартакіада ТитаниUA Криворізькі ветерани успішно виступили на обласних змаганнях: як фінішувала спартакіада ТитаниUA Криворізькі ветерани успішно виступили на обласних змаганнях: як фінішувала спартакіада ТитаниUA Криворізькі ветерани успішно виступили на обласних змаганнях: як фінішувала спартакіада ТитаниUA

У місті Дніпро відбувся масштабний захід для ветеранів Дніпропетровської області — спартакіада в межах проєкту ТитаниUA.

«За проєктом ТитаниUA, який ініціював очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак, провели Спартакіаду. Її фінал зібрав 189 учасників. Це ветерани та діючі військові. За їхніми плечима складні фронтові будні та важкі поранення. Але вони демонструють неабияку стійкість, активність і цілеспрямованість», – сказала заступниця начальника ОВА Ірина Грицай.

Криворізькі ветерани успішно виступили на обласних змаганнях: як фінішувала спартакіада ТитаниUA6

Понад 300 учасників з усіх громад Дніпропетровщини взяли участь у змаганнях з 7 видів спорту: бомбаскет, веслування на тренажерах, настільний теніс, пауерліфтинг, шашки, дартс та легка атлетика.

У фіналі спортивного свята зустрілося 9 команд. Вони з районів, Дніпра та Кривого Рогу. А ще – збірна нацгвардійців.

«Бійці змагаються за першість у семи видах спорту. Біг на дистанції від 100 до 400 метрів. Найбільша кількість учасників зареєструвалася на настільний теніс та шашки. Чимало доєдналося до пауерліфтингу. Є ще бомбаскет та дартс, – додав головний суддя Спартакіади ТитаниUA Євген Коробка. – Спортсмени добре підготовлені».

Криворізький район представила потужна команда з 17 ветеранів, які стали переможцями районного етапу спартакіади. Це бійці 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка та 129-ї обр ТрО.

Команда Криворізького району здобула 2 золоті медалі, 5 — срібних і 3 — бронзові.

«Кожна команда сильна. Всі учасники були налаштовані на перемогу, а тому докладали максимум зусиль, щоб здобути перемогу. Дякую хлопцям за такий чудовий результат та бажаю успіху у наступних змаганнях. Слава Україні!», — зазначив Євген Ситниченко, очільник Криворізької районної військової адміністрації.

Лідером спартакіади стала збірна Новомосковського району. Друге та третє місце за Кривим Рогом та Дніпровським районом.

Раніше ми писали: Незабаром у Кривому Розі відбудеться прем’єра інклюзивної вистави «СонцеСвіт».  Своїми враженнями від репетиції у театральній постановці поділилася мама одного з учасників, хлопця з синдромом Дауна Дениса, Куць Ірина.