Криворізький дзюдоїст став бронзовим призером чемпіонату Європи

Минулими вихідними в болгарській Софії завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. Криворізький спортсмен, представник ДЮСШ №9 Дмитро Лещенко виборов бронзу змагань. Інформацію розмістили на сторінці навчального закладу.

Загалом на чемпіонаті Європи змагалось 50 чоловіків та 21 жінка з 13 країн Європи. Спортсмени представляли Вірменію, Бельгію, Болгарію, Хорватію, Чехію, Францію, Угорщину, Грецію, Молдавію, Нідерланди, Польщу, Туреччину та Україну.

У складі дефлімпійської збірної команди України успішно виступив представник ДЮСШ №9 Дмитро Лещенко. Криворізький спортсмен на софійському татамі у ваговій категорії в 66 кг посів почесне третє місце.

Загалом українська команда у складі 23 спортсменів за два змагальні дні завоювала одразу 20 нагород – 18 в особистій першості та дві в командній.