У столиці України 20 та 21 травня відбулися змагання з джиу-джитсу Ліги TMS – Ukrainian Cup Kyiv 2023. Всеукраїнський турнір став наймасштабнішим у цьому році. За перемогу боролись понад 800 спортсменів із різних регіонів України. За результатами змагань на рахунку криворізьких бійців десять нагород різного ґатунку. Про це повідомили у комітеті з фізичної культури та спорту Саксаганського району.

У перший день змагань на килимах зустрілися дитячі дивізіони GI&NO-GI до 16 років, у другий – представники юнацьких і дорослих дивізіонів GI&NO-GI. Відвідала турнір у столиці з бразильського джиу-джитсу і криворізька команда спортсменів KANІN Team. На рахунку наших земляків шість золотих, три срібних та одна бронзова медаль змагань.

Чемпіонами стали Лєра Заремба, Поля Гомон, Даша Коробка, Руслан Шевченко, Юля Гетьманець та Денис Умнов. Подвійне срібло в кімоно та без у Марка Гринця. Також друге місце у Матвія Недвіги. Бронзу турніру виборов Богдан Мельник.

Медалі різного ґатунку привезли додому криворізькі спортсмени зі всеукраїнського турніру з джиу-джитсу1