На хвилях успіху: плавці з Кривого Рогу здобули нові перемоги

Наші плавці продовжують підкорювати спортивні вершини. На нещодавніх змаганнях, що пройшли у місті, вихованці ДЮСШ №7 та №10 показали блискучі результати. Про це повідомили на сторінках закладів у фейсбуці.

На першості ДЮСШ №1 з плавання відзначилися спортсмени зі спортивної школи №7. Так, Аріна Кайдана, Даниїл Лавренко, Олексій Хапанцев та Кирило Борисенко стали першими на дистанції 200 метрів на спині, а Анна Хаймець крім залота націй дистанції, дістала срібло у запливі на 50 метрів на спині. Третє місце на стометрівці посіла Майя Паливода.

На першості «День спиниста», що відбулася на базі ДЮСШ №10, переможцями стали Софія Очеретян, Злата Булана, Владислав Дмитрюк, Кирило Куликівський. Срібло здобули Вероніка Волкова, Софія Міщенко, Дамір Палько, Даніл Шишов. Бронзовими призерами стали Поліна Куркіна, Меланія Хроменкова, Марк Пугач, Єгор Яцький. Вони підкорили 50 метрів на спині.

На вдвічі довшій дистанції перемогу дістали Маргарита Нечипорук, Вероніка Пискун, Владислав Карпюк, Єгор Коваленко.  Друге місце посіли Поліна Кулікова, Поліна Сітанська, Давид Романенко, Єгор Нікітенков. На третьому опинилися Єріка Пяткова, Катерина Нелюба, Назар Романенко, Назар Гардаш.

Досягнення плавців і плавчинь стали яскравим підтвердженням їх високого рівня підготовки та відмінної роботи тренерів.

Нагадаємо, що Денис Яшин підкорив Neftek Dnipro Marathon 2024.

На хвилях успіху: плавці з Кривого Рогу здобули нові перемоги1

На хвилях успіху: плавці з Кривого Рогу здобули нові перемоги2

На хвилях успіху: плавці з Кривого Рогу здобули нові перемоги3

На хвилях успіху: плавці з Кривого Рогу здобули нові перемоги4

На хвилях успіху: плавці з Кривого Рогу здобули нові перемоги5

На хвилях успіху: плавці з Кривого Рогу здобули нові перемоги6

На хвилях успіху: плавці з Кривого Рогу здобули нові перемоги7

На хвилях успіху: плавці з Кривого Рогу здобули нові перемоги8