На масштабному міському турнірі з дзюдо криворізькі спортсмени вибороли срібло

Судді підбили результати 24 відкритого турніру із дзюдо серед юнаків 9-11 років, який пройшов у нашому місті та був присвячений 248 річниці від дня заснування Кривого Рогу. У командному заліку криворізькі спортсмени посіли друге місце.

Турнір «Малиш-крєпиш» відбувся 27 травня на базі ДЮСШ №10 та зібрав близько 70 спортсменів не тільки із нашого, а й з інших міст, розташованих поруч. По його завершенню підсумки змагань підбив головний суддя турніру Михайло Яловий.

У командному заліку золото вибороли спортсмени з Дніпра. На рахунку їх представників сім перших, шість других та вісім третіх місць. Срібло змагань отримала команда криворізьких спортсменів. Бійці Криворіжжя посіли одне перше та одне друге місця, а також три третіх місця.

Почесна бронза турніру дісталась команді спортсменів із Запоріжжя. Її представники у змаганнях посіли одне друге та одне третє місця. Переможці та призери турніру отримали медалі, грамоти та цінні подарунки.

Криворізький турнір «Малиш-крєпиш» має багату історію від початку його заснування і до сьогодні, та статус всеукраїнського. Але в його формат вже другий рік поспіль вносить свої корективи повномасштабна війна. Та організатори не втрачають віри в те, що завдяки ЗСУ та при підтримці Ради оборони міста їм ще вдасться провести його у колишньому, всеукраїнському форматі.