Незаконний видобуток граніту на Кіровоградщині завдав збитків на понад 1,2 мільярда гривень – одному з учасників схеми повідомлено про підозру

За даними слідства, посадовці підприємства провели десять вибухових робіт без спеціального дозволу, видобувши понад 375 тис. кубометрів граніту. Також зафіксовано легалізацію коштів на суму понад 315 млн грн.

На території одного з регіонів правоохоронці викрили схему незаконного видобутку корисних копалин. За інформацією слідства, посадовці кар’єру разом із представниками пов’язаних підприємств, не маючи спеціального дозволу на користування надрами, організували незаконну розробку гранітного родовища.

Для цього учасники схеми провели десять вибухових робіт, унаслідок яких видобули понад 375 тисяч кубометрів граніту. За попередніми підрахунками, завдані державі збитки перевищують 1,2 млрд грн. Крім того, встановлено факти легалізації майна, отриманого злочинним шляхом, на суму понад 315 млн грн.

Наразі одному з учасників протиправної схеми повідомлено про підозру за порушення правил охорони та використання надр, що спричинило незаконне видобування корисних копалин у великих розмірах.

Незаконний видобуток граніту на Кіровоградщині завдав збитків на понад 1,2 мільярда гривень – одному з учасників схеми повідомлено про підозру Незаконний видобуток граніту на Кіровоградщині завдав збитків на понад 1,2 мільярда гривень – одному з учасників схеми повідомлено про підозру Незаконний видобуток граніту на Кіровоградщині завдав збитків на понад 1,2 мільярда гривень – одному з учасників схеми повідомлено про підозру

Джерело