Вчора, 26 червня, у Криворізькому гірничому коледжі дали офіційний старт роботі сучасного Центру розвитку. Цей простір має стати головним майданчиком для осучаснення навчання, реалізації крутих грантових проєктів та впровадження нових цифрових рішень.

Головна мета Центру — допомогти студентам і викладачам розвиватися, а також налагодити міцні зв'язки з майбутніми роботодавцями. Завдяки цьому молодь матиме більше шансів на практичний досвід та успішне працевлаштування у великих компаніях.
До відкриття хабу долучилися представники обласної та районної влади, а також керівництво кадрового сектору компанії «Метінвест». Попереду на коледж чекає багато інновацій, які зроблять освіту ще якіснішою та цікавішою.


Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі відбулася перша міжрегіональна (не)конференція Super-EdCamp.