Одинадцять нагород здобули вихованці ДЮСШ№10 з Кривого Рогу на Відкритому всеукраїнському турнірі з тхеквондо

У Відкритому всеукраїнському турнірі класу А «Західний п’єдестал» з тхеквондо ВТФ West Open Cup, який пройшов у місті Здолбунів, спортсмени криворізької ДЮСШ №10 вибороли сім золотих, дві срібних та дві бронзових медалі. Змагання відбулись серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Про здобутки вихованців розповіли на сторінці навчального закладу у соцмережі.

Змагання зібрали тхеквондістів з усієї України. Загалом було зареєстровано 400 учасників з 11 областей. Одночасно працювали 25 суддів. Дніпропетровська область у притул наблизилась до лідерів змагань, отримавши четверте командне місце.

Свій внесок у командні бали області зробили й досягнення вихованців ДЮСШ №10 Кривого Рогу. Золото турніру вибороли Кирило Абрамяк, Руслан Ліхачов, Євгеній Стасенко, Тимофій Панчук, Каміла Мкртчян, Дмитро Гавриков та Кирило Яшин. Срібло – Діана Стасенко та Ванесса Черната. Почесне третє місце посіли Катерина Тітієвська і Іван Степанцов.

Підготували спортсменів до змагань тренерки-викладачки з тхеквондо Світлана Русія та Олена Мардаш.