Близько 400 спортсменів 23-24 травня змагалися на щорічному легкоатлетичному турнірі «Олімпійське сузір’я Придніпров’я», який відбувся у Дніпрі. Нашим землякам вдалося стати переможцями та призерами. Про це повідомили на сторінці ДЮСШ №10.

Свої можливості  на стадіоні «Олімпійські резерви» демонстрували учасники з Павлограда, Синельникового, Кам’янського, Нікополя, Жовтих Вод, Дніпра, Запоріжжя та Кривого Рогу.

На дистанції 1500 м найкращий результат серед дівчат продемонструвала наша  Ірина Коб'якова, в неї золото. Другу сходинку серед юнаків посів Владислав Романов, третю — Мартинчук Леонід. У забігу на 3000с/х криворіжанки Анна і  Тетяна Гуртові вибороли срібло та бронзу відповідно. Софія Лазаренко фінішувала третьою на дистанції у 400м.

Вітаємо наших спортсменів з чудовими результатами та баєажаємо ставати швидшими і сильнішими!

Нагадаємо, що вихованці ДЮСШ №10 гідно виступили на Чемпіонаті з плавання у Кривому Розі.

Поєднання сили, швидкості та витривалості: криворізькі легкоатлети відзначилися на чемпіонаті області1