Спортсмени Дніпропетровщини за тиждень здобули 76 медалей на чемпіонатах України та у змаганнях за кордоном

Спортсмени Дніпропетровщини за минулий тиждень вибороли 76 медалей на всеукраїнських змаганнях та на спортивних майданчиках зарубіжжя. Такі здобутки – з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Підвели підсумки минулого тижня. Він – особливо плідний на нагороди. На чемпіонатах України наші спортсмени – серед лідерів. Вони показали високі результати з шести видів спорту. Загалом вибороли 41 золоту, 18 срібних та 17 бронзових медалей», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.

Особливо відзначилися на чемпіонаті України рукопашники регіону. Юніори та дорослі вибороли 12 золотих, 3 срібні та 9 бронзових медалей. А ще – зайняли перше загальнокомандне місце. У Києві змагалися 200 учасників з 18 областей.

Легкоатлети принесли у «скарбничку» області 12 медалей – 8 золотих, 1 срібну і 3 бронзові. Командний чемпіонат серед дорослих та молоді відбувся у Львові. Там збірна Дніпропетровщини зайняла 3 загальнокомандне місце, 2 місце – з метань і 3 місце – зі спринту.

23 медалі вибороли ветерани Дніпропетровщини на чемпіонаті зі спортивного орієнтування, що пройшов у столиці.

Спортсмени регіону відзначилися на всеукраїнських змаганнях зі скелелазіння серед юнаків, юніорів,та молоді. А ще – на турнірах з кульової стрільби та важкої атлетики.

І на міжнародних змаганнях маємо здобутки. Дніпрянка Ярослава Магучіх перемогла в етапі Діамантової ліги-2023 у Марокко. Стрибнула у висоту на 2,01 метра. Це – рекорд турніру та найкращий результат сезону у світі.

На Чемпіонаті Європи з академічного веслування відзначилася Анастасія Коженкова. Вона перемогла у складі парної четвірки серед жінок. Змагання пройшло у словенському місті Блед.

Спортсмени Дніпропетровщини за тиждень здобули 76 медалей на чемпіонатах України та у змаганнях за кордоном0 Спортсмени Дніпропетровщини за тиждень здобули 76 медалей на чемпіонатах України та у змаганнях за кордоном1 Спортсмени Дніпропетровщини за тиждень здобули 76 медалей на чемпіонатах України та у змаганнях за кордоном2 Спортсмени Дніпропетровщини за тиждень здобули 76 медалей на чемпіонатах України та у змаганнях за кордоном3