Спортсменка з Кривого Рогу посіла перше місце на Чемпіонаті України з вільної боротьби | Новини Кривий Ріг

22-24 грудня відбулись змагання з вільної боротьби серед школярів. За першість боролась юна жителька Кривого Рогу, яка отримала «золото». Інформація про це з’явилась на сторінці комітету Інгулецької райради.

З 22 по 24 грудня тривав Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 12-13 років. Змагання провели на базі одного зі спортивних комплексів у Києві. Від Кривого Рогу взяла участь вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Єлизавета Луценко, яка виборола перше місце у ваговій категорії 46 кг.

«Бажаємо нашій спортсменці та її тренеру, Олександру Лозному, подальших успіхів і нових перемог!», – привітали переможницю на сторінці Інгулецької райради.

Спортсменка з Кривого Рогу посіла перше місце на Чемпіонаті України з вільної боротьби  | Новини Кривий Ріг1