Стали відомі імена криворіжців – чемпіонів України із пауерліфтингу

За ініціативи віце-президента федерації WPC України Олександра Гончара 6 квітня у Кривому Розі пройшов Чемпіонат України із паверліфтингу. Свої вміння показували важкоатлети із 12 регіонів країни. Серед чемпіонів – представники ЦСДЮМ «Олімп». Результати оприлюднили на сторінці комунального позашкільного навчального закладу у соціальній мережі.

Через війну, за словами організаторів, багато хто не зміг взяти участь у змаганні. Та це не завадило спортсменам Кривого Рогу та з інших міст України продемонструвати свої вміння у жимі лежачи, становій тазі, присіданні зі штангою, підйомі її строго на біцепс, триборстві, армліфтингу та у інших категоріях.

Гідно представили наше місто вихованці та тренери ЦСДЮМ «Олімп». Чемпіоном України у ваговій категорії 100 кг став вихованець гуртку армспорту Володимир Гуров. Керівник гуртка армспорту Володимир Тімченко також став призером у своїй віковій та ваговій категорії 125 кг. Перемогу з дисципліни PL RAW, Classic, WPC (триборство) з загальним результатом 540 кг здобув керівник гуртка загальної фізичної підготовки навчального закладу Андрій Модей.

Також у рамках чемпіонату проходили й змагання з армфайту. В абсолютній категорії Володимр Тімченко виборов два срібла та золото. Спортсмен посів друге місце з армрестлінгу, армліфтінгу з дисципліни Ролін Тандерс та перше місце з щипкового хвату.