Армія рф атакувала Кривий Ріг балістичною ракетою. Під ударом опинилася промислова інфраструктура міста. Внаслідок атаки пошкоджень зазнала наземна станція швидкісного трамваю «Мудрьона». Крім того, у довколишніх будівлях повилітали вікна, пошкоджено автомобілі.

За інформацією голови Ради оборони міста Олександра Вілкула, через ворожий удар загинуло троє людей. Ще майже два десятки містян отримали поранення різного ступеня тяжкості, були і «важкі». Усіма опікуються медики.
У чоловіка, який працює неподалік місця влучання, посічена склом спина та рука, а ногу поранено блоком.
На місці триває ліквідація наслідків, там працюють усі необхідні служби.
Нагадаємо, раніше ми писали, що ворог вдарив по Криворіжжю, було четверо постраждалих.




