27 травня на базі ЦПО «Терни» відбувся відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений Дню захисту дітей. У змаганнях взяли участь вихованці шести спортивних клубів Кривого Рогу та одного із Запоріжжя. За підсумком змагань командної першості усі три призові місця посіли команди криворізьких спортсменів.

Відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА пройшов за підтримки департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Криворізької міської ради, Федерації змішаних єдиноборств ММА та небайдужих до дитячого спорту мешканців Тернівського району. Цьогоріч свою майстерність на змаганнях продемонстрували вихованці ЦПО «Терни», криворізьких спортивних клубів «Титул», «Ягуар-1», «Ягуар-2», «Ревалент» і «Барс», а також вихованці спортивного клубу «Академія ММА» із Запоріжжя.

Серед переможців в особистому заліку вихованці ЦПО «Терни». Перше місце у ваговій категорії 55 кг виборов 13-річний Матвій Садовий. Срібло у своїх вагових та вікових категоріях здобули Владислав Дуднік, Богдан Лисіков, Євген Степанець, Кирило Васильєв, Дмитро Вуйцик та Артур Поливода. Почесне третє місце посіла Лілія Малишко.

За підсумком змагань командної першості беззаперечним переможцем турніру стала команда бійців спортивного клубу «Барс». Почесні друге й третє місця посіли вихованці спортивних клубів «Ягуар-1» та «Ревалент» відповідно.

У Кривому Розі до Дня захисту дітей відбувся відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА1