В громаді Криворізького району в шоці від цін на молоко та масло для дитсадків

Як повідомляє мешканець «Гречаноподівської Громади» Криворізького району, діти — то звісно наше майбутнє і немає ніякого сумніву щодо того, що їх харчування повинно бути на найвищому рівні, але ж закупівлі викликають підозру зависокими цінами

Тендери на молоко та вершкове масло в громаді Криворізького району

Цікавий тендер щодо молочної продукції у дитсадок в Гречаноподільській громаді Криворізького району.

28 800 грн / 432л = 66.6 грн за літр молока!
Коли середня вартість в 45-50 грн. за 1л — ціна роздрібу!

Хтозна, може це молоко прямує з Швейцарських Альп, може від кошерних корів!?

При цьому в іншому тендері закупівля 299 кг вершкового масла коштувало 22 770 грн.
Не хитрим розрахунком кілограм ВЕРШКОВОГО МАСЛА обійшовся в 76 грн/кг. При мінімальній вартості 400 грн/кг.

Шановні відповідальні особи, ви труїте дітей кокосовою олією чи спредом?
А як же меню Клопотенко?

Факт залишається фактом.
Такі контрасти спостерігаються в закупівлях…

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело