В останньому домашньому матчі сезону криворізький «Кривбас» здолав харківський «Металіст» з рахунком 2:0

25 травня стадіон «Гірник» востаннє в цьому сезоні приймав домашню гру головної команди нашого міста – «Кривбасу». Суперником «червоно-білих» в рамках 28 туру Української Прем’єр-ліги виступив харківський «Металіст». З перших хвилин матчу перевага була на боці криворіжців: у двох різних таймах ті спромоглися забити два м’ячі, харків’яни ж відповісти нічим не змогли. Свою останню домашню перемогу в турнірі футболісти присвятили Кривому Рогу, день міста якого відзначатимуть у вихідні.

«Кривбас» уже зустрічався із «Металістом» в рамках першого кола чемпіонату. Гра тоді проходила в Ужгороді та принесла криворіжцям перемогу з мінімальним рахунком – 1:0. Попередній тур для «червоно-білих» закінчивс із таким же рахунком, але не на їх користь: команда поступилася полтавській «Ворсклі» https://one.kr.ua/news/47365, ще більше віддалившись від п’ятого місця в турнірній таблиці. Програв свій попередній матч з рахунком 0:2 і «Металіст», причому у надзвичайно принциповому дербі – проти «Металіста 1925».

Тому обидві команди надзвичайно зарядженими підходили до гри та бачили у ній можливість реабілітуватися за попередні поразки. Але в зазначений час матч так і стартував. Всьому виною стала потужна злива, яка повністю залила поле. Це загрожувало переносом поєдинку на інший день.

Але, завдяки старанням працівників стадіону, гра таки стартувала через дві години. Із перших же хвилин перевагу захопив «Кривбас»: підопічні Юрія Вернидуба мали багато моментів, реалізувати які, однак, не вдавалося. Лише наприкінці першого тайму, на 42 хвилині, свою нагоду використав Даніель Соса, забивши головою після асисту Івана Дібанго. Для нігерійця цей гол став першим у лавах «Кривбасу».

Початок другого тайму ситуації на полі не змінив: криворіжці продовжували пресинг, на який харків’яни не могли нічим відповісти. Уже в середині тайму «Кривбас» подвоїв результат – потужно, низом, в дальній кут воріт м’яч поклав Ріфет Капіч на 71 хвилині. Його гол став останнім у матчі: гості так і не змогли відігратися.

На післяматчевій конференції Юрій Вернидуб, головний тренер «Кривбасу» зазначив: «Хочу передати вітання Кривому Рогу і усім його жителям з приводу майбутнього Дня міста. Подяка людям, які зробили усе можливе, аби гра таки пройшла. Дякую команді за перемогу. Що стосується безпосередньо матчу з «Металістом»: була непогана гра, суперник також грав у футбол і мав непогані моменти. На мою думку, ми більше заслужили на цю перемогу. Провели два непоганих м’яча, але могли б забити ще».

Це була остання домашня гра «Кривбасу» у сезоні. Попереду у криворіжців залишилося всього два виїзних матчі. Наступний пройде в Києві уже в понеділок, 29 травня, знову проти харків’ян – команди «Металіста 1925».