Вихованці ДЮСШ №7 здобули перемоги на турнірі з плавання в Одесі

3 червня в Одесі відбувся турнір з плавання, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Сорочинського Г. О. На ньому криворізькі спортсмени не тільки показали хороші результати, а й стали призерами та переможцями. Інформація про це з’явилася на сторінці виконкому Тернівської районної у місті ради у соцмережі.

Серед переможців – Гліб Бурхайло, він здобув перше місце на дистанціях 200 метрів, 100 метрів брасом та 100 метрів комплексним стилем. Василиса Іщенко здобула золото на дистанції 400 метрів вільним стилем та друге місце на 100 метрах і 200 метрах на спині, а також бронзу на 100 метрах вільним стилем. Анна Хаймець стала другою на дистанціях 100 метрів і 200 метрів на спині та третьою на 100 метрах комплексним стилем.

Інші учасники, такі як Даниїл Лавренко, Поліна Лень, Данило Пшановський, Майя Поливода, Матвій Поддубний, Клім Корженко, Давид Міліцин, Артем Дядина та Данило Горобець, також заслужили призові місця у своїх вікових категоріях та дисциплінах.

Команда дівчат з ДЮСШ №7 стала срібними призерками у естафеті 4х50 метрів вільним стилем та в комбінованій естафеті, а команда хлопців здобула бронзову нагороду у цих же естафетах.

Тренерками-викладачками молодих спортсменів та спортсменок є Світлана Кравченко, Тетяна Курбанова та Тетяна Шупик.