«Втрачена перемога»: ФК «Кривбас» зіграв у нічию з полтавською «Ворсклою»

8 квітня у 23 турі УПЛ «Кривбас» зустрівся у домашньому матчі з полтавською «Ворсклою». Червоно-білі одразу заволоділи ініціативою та забили гол, проте полтавчани швидко відігралися. Далі жодна із команд не змогла загнати снаряд до воріт, гра завершилася нічиєю.

Право ввести м’яч у гру та виконати перший удар  отримав Владислав Микитюк, вихованець ДЮСШ-1 «Кривбас-84», який два місяці тому отримав важку травму хребта, але не полишає мрій про великий спорт.

«Кривбас» контролював та нав’язував гру від початку зустрічі, а після порушення з боку «Ворскли», Даніель Соса пробив пенальті — 1:0. Після цього суперники активізувалися. Серія швидких атак завершилася подачею Маханькова і м’яч  пройшов повз нашого голкіпера. Кривбасівці знову заволоділи перевагою, створювали гострі моменти, пробивали, але все повз ворота. В останні хвилини «Ворскла» посунула гру на безпечнішу для себе відстань, але і їм дібрати очки не вдалося. Зустріч завершилася нічиєю.

Після матчу в. о. головного тренера полтавської «Ворскли» Сергій Долганський розповів чого, на його думку, не вистачило для перемоги: «В першу чергу, сил. В другому таймі ми були спустошені. Велике дякую моїм гравцям за те, що вони витримали. Кубкова грала забрала багато сил, як емоційних, так і фізичних. Тому великий комплімент моїм футболістам за те, що вони змогли не тільки навʼязати гру, грати достойно,  а в кінцівці десь навіть переважати «Кривбас».

Прокоментував гру «Кривбасу» головний тренер команди Юрій Вернидуб : «Грали непогано, потрібно було тільки забити за рахунку 1:1, але не забили. Зіграли внічию. На мій погляд, ми загубили два очки, а не набрали одне. Це футбол, треба піднімати голову та рухатись далі. Попереду – два важкі виїзди: Львів та Одеса. Треба найголовніше відновитися хлопцям і їхати до Львову грати у футбол та перемагати».

Нагадаємо, що у Кривому Розі пройшов турнір з волейболу.

«Втрачена перемога»: ФК «Кривбас» зіграв у нічию з полтавською «Ворсклою»1

«Втрачена перемога»: ФК «Кривбас» зіграв у нічию з полтавською «Ворсклою»2

«Втрачена перемога»: ФК «Кривбас» зіграв у нічию з полтавською «Ворсклою»3

«Втрачена перемога»: ФК «Кривбас» зіграв у нічию з полтавською «Ворсклою»4