Знай наших: юні криворізькі плавці завоювали оберемок нагород на змаганнях у Дніпрі

Днями пройшов Перший етап кубка Дніпра з плавання. До нього долучилися 498 спортсменів віком від 6 до 56 років. Вони прибули із Запоріжжя, Кам’янського, Києва, Кропивницького, Кривого Рогу, Одеси, Рубіжного, Соледара, Харкова, Черкас та Дніпра. Команда з нашої ДЮСШ №10 блискуче виступила як в індивідуальних заліках, так і в естафетах.

Золотими нагородами відзначили Аріну Козлову у запливах на 50 та 100 м брасом; Єгора Коваленка на 50 та 400 м вільним стилем та комплексним плаванням; Егора Нікітенкова на 50 та 100 м  подоланих на спині; Глеба Тислицького на дистанціях у 100 та 200 м проплитих вільним стилем та батерфляєм.

Срібними призерами стали Назар Гардаш та Іван Ясногор, які фінішували другими на дистанціях 200 м на спині та 400 вільним стилем відповідно.

Також команда з 4-х плавців: Нікітенко Є., Козлова А., Коваленко Є., Алєксєєва М., виборола золото в естафеті 4×50 комплексними плаванням та комбінованій. У іншому командному запливі 4×50 вільним стилем та комбінованій срібло здобули Нікітенко Є., Козлова А., Коваленко Є., Алєксєєва М., Тислицький Г.

Володарем бронзової медалі став Іван Ясногор у запливі на 200м вільним стилем.

Вітаємо спортсменів, спортсменок та бажаємо ставати швидше та сильніше і підкорювати нові спортивні вершини!

Нагадаємо, що раніше криворіжанка відзначилася на міжнародному турнірі з плавання.