Упродовж двох днів спортсмени з різних куточків країни змагались за першість у турнірі «Новорічне диво» з вільної боротьби. П’ять вихованців криворізької спортивної школи №2 вибороли по два перших та других місця, а також одне третє місце. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

З 27 по 29 грудня тривав відкритий Всеукраїнський турнір «Новорічне диво» з вільної боротьби. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Харкові. Боролись за місця на п’єдесталі юнаки та дівчата 10-12 років у відповідних вагових категоріях. Призерів визначало професійне журі, а нагороджували їх кубками, медалями та грамотами.

Від Кривого Рогу на змаганнях виступили вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2. За результатами турніру криворізькі борці посіли наступні місця:

Олександр Гончарук – І місце у ваговій категорії 53 кг;

Костянтин Береславець – І місце у ваговій категорії 57 кг;

Анастасія Краля – ІІ місце у ваговій категорії 53 кг;

Захар Петрикин – ІІ місце у ваговій категорії 47 кг;

Кирило Тарасов – ІІІ місце у ваговій категорії 38 кг.

Тренером-викладачем криворіжців є Владислав Пісковий.

Нагадаємо, у Кривому Розі на новорічному турнірі з дзюдо чотири спортсмени ДЮСШ №2 посіли почесні місця.

Золото, срібло та бронза: спортсмени з Кривого Рогу посіли п’ять призових місць на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби | Новини Кривий Ріг1