ФК «Кривбас» сьогодні одержав перемогу над ФК «Верес» у Рівному: який рахунок

Криворізький «Кривбас» провів матч 19 туру УПЛ. Сьогодні футболісти зустрічалась у Рівному з місцевим «Вересом». На жаль, одразу ряд футболістів нашої команди пропускали поєдинок з різних причин. Татарков не грав через дискваліфікацію, Сарнавський та Капіч – через застуду, а Вернидуб, Семенов та Дебелко продовжують відновлюватися після пошкоджень. Короткий аналіз матчу повідомили у пресслужбі криворізьких футболістів.

ФК

Вже у дебюті команди обмінялись моментами. Спочатку Хомченовський до останнього зіграв у відборі, й після його прострілу зліва мав пробивати по воротам Приходько з вигідної позиції, але затягнув й шанс було змарновано.

«Верес» заволодів територіальною перевагою. Й перший по-справжньому небезпечний момент створили саме рівняни.  Ближче до середини тайму «Кривбас» вирівняв гру: на 20 хвилині Якімець промчав півполя та видав гарну передачу на хід Устименку, який вийшов майже віч-на-віч.

Закінчувався перший тайм на половині поля «Вересу».

Другий тайм розпочався з неприємного моменту біля наших воріт, коли тільки самовіддані дії захисників допомогли запобігти проблемам. А от відповідь криворіжців стала результативною на 51 хвилині. Задерака увімкнувся зліва, після чого увірвався у карний майданчик у ідеально викотив мʼяча на лінію воротарського – Приходько розстріляв ворота – 0:1! Вітаємо Кліма з першим голом після повернення до «Кривбасу»!

Червоно-білі взяли мʼяча під свій контроль, але залишились у меншості на рівному місці. Устименко впродовж двох хвилин заробив два попередження за фоли у єдиноборствах. Відзначимо, довгоочікуваний дебют Луньова, який вийшов на заміну на 76 хвилині.

Тиск на ворота гостей все ж таки дав своє, коли на 80 хвилині після однієї з численних високих подач та скидки мʼяч, як здалось арбітру після перегляду VAR, влучив у руку Задераки. Удар з пенальті виконав Блізніченко, який пробив у протилежний від Кліщука кут — лівий — 1:1. Але криворіжці у меншості вже через хвилину організували другу гольову атаку: Задерака подач зліва, а Понєдєльнік (ще один гравець з лави запасних) точно пробив головою у ближній кут — 1:2!