У Кривому Розі центр підтримки «ЯМаріуполь» влаштував для малечі справжнє спортивне свято на свіжому повітрі. До дитячих перегонів на велосипедах та самокатах долучилися понад 30 хлопців та дівчат віком від 3 до 14 років — як юні маріупольці, так і місцеві мешканці.

Такі змагання під час літніх канікул організатори проводять уже другий рік поспіль, аби подарувати дітям активне дозвілля. Захід пройшов за підтримки Криворізької міської ради, а в ролі суддів виступила бригада з дитячо-юнацької спортивної школи №1.
Про головну місію цих змагань розповів директор Центру «ЯМаріуполь» Володимир Курський:
«Головна мета — це робити так, щоб наші діточки більше займалися спортом, знаходилися на відкритому повітрі і намагалися відійти від гаджетів. Будь-які спортивні заходи важливі, коли відбувається становлення дитини. Якщо ми прищеплюємо їм спорт, здоровий спосіб життя, це в майбутньому впливає не тільки на їхнє здоров'я, а і на психоемоційний стан. Дитина вчиться ставити перед собою мету та досягати результатів, що виховує лідерські якості та здібності, які знадобляться у подальшому житті».
Він також підкреслив, що такі корисні ініціативи є чудовим прикладом того, як дві громади об'єднуються заради щасливого майбутнього українських дітей.


Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі пройшов «Весняний вернісаж».