26-го червня представники Софіївської громади Криворізького району взяли участь у масштабному Дні спільнодії «Інновації «Ти як?» в громадах», який гостинно приймала Царичанська ТГ

Захід відбувся у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді України Олени Зеленської.
Захід об’єднав представників Дніпропетровської ОВА (заступницю голови Олену Буряк та регіональну координаторку програми Вікторію Назаренко), керівництво та фахівців Царичанської, Раївської та Софіївської громад.
Разом із колегами делегація відвідала три ключові простори Царичанської громади:
— КП «Центральна Царичанська лікарня»,
— КУ «Центр психосоціальної підтримки Життєсила»,
— «Центр Життєстійкості».
Гості на власні очі побачили, як діють реальні сервіси допомоги людям, почули історії їхнього створення, перші результати роботи та надихнулися ідеями для розвитку аналогічних напрямків у себе вдома.
Продовженням зустрічі став затишний простір Публічної бібліотеки. Під час круглого столу учасники ділилися досвідом, генерували нові ідеї та обговорювали, як саме громади можуть об’єднувати свої ресурси, щоб кожен мешканець відчував психологічну опору.
Важливою частиною Дня спільнодії стала практика. Психологиня Царичанської лікарні Віталія Демченко провела для всіх присутніх релаксаційну вправу «Від серця до серця», яка допомогла знизити напругу та налаштуватися на взаємодію.
А творчим фіналом став арт-терапевтичний майстер-клас: кожен учасник створив власний екошопер із теплими фразами-нагадуваннями про те, як важливо дбати про себе та близьких.
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг