Гордість громади: випускниця Зеленодольського ліцею №1 Криворізького району отримала найвищий результат НМТ

Попри все. Попри сирени, тривоги й роки онлайн-навчання. Наша молодь доводить: українську стійкість не зламати.
Єлизавета Романова, випускниця Зеленодольського ліцею №1, показала найвищий результат Національного мультипредметного тесту серед випускників закладів освіти Зеленодольської громади.
Українська мова — 200 балів.
Історія України — 194 бали.
За цими цифрами — роки щоденної праці, відповідальності та дисципліни.
І ця праця була особливо непростою.
Старші класи припали на час повномасштабної війни: повітряні тривоги, дистанційне навчання, постійне напруження й тривога за близьких стали частиною шкільного життя.
Попри це, Єлизавета не втратила зосередженості та впевнено крок за кроком йшла до своєї мети.
Разом із найтеплішими привітаннями Ліза отримала й заслужену відзнаку — премію міського голови Дмитра НЕВЕСЕЛОГО.
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг