Криворізькі спортсмени яскраво виступили на змаганнях зі скандинавської ходьби, які проходили в Житомирській області. Наші земляки довели, що для сили їхньої духу та жаги до перемоги немає перешкод. Команда повернулася додому із колекцією нагород різного ґатунку.

Золото на десятикілометровій трасі у своїй віковій категорії виборола Анжела Маховицька. Слідом за нею на цій же дистанції фінішувала Вікторія Богач, завоювавши срібну медаль.
На дистанції 5 кілометрів криворіжці зібрали цілу серію нагород. Андрій Догоря та Юрій Романенко, який виступав у категорії 70 плюс, здобули срібні медалі. Михайло Прокопович на цій же дистанції виборов почесне третє місце. Не пасла задніх і молодь: наймолодший представник команди Антон Баранов взяв бронзу на дистанції 2.5 км у категорії 14–17 років.
Вітаємо спортсменів із здобутками та бажаємо успіхів у нових стартах та підкорення чергових вершин.


Нагадаємо, раніше ми писали, що центр «ЯМаріуполь» організував у Кривому Розі драйвові перегони для дітей.