У місті відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти захисників, яка цього разу пройшла у форматі пішої ходи. Учасники акції стартували від Терміналу і пройшли вулицями міста до 95-го кварталу.

У колоні йшли найрідніші: матері, дружини, друзі та діти, які роками чекають на повернення своїх. Рідні оборонців закликали перехожих та водіїв не залишатися байдужими. У відповідь на ці прохання вулицями котилася хвиля автомобільних сигналів на знак солідарності.
Поки про затриманих та зниклих оборонців говорять на вулицях і в соцмережах, вони залишаються не забутими і надія на повернення українських військових додому живе.


Нагадаємо, раніше ми писали, що біля «Мистецького» криворіжці схилили голови в пам'ять про полеглих Героїв.