Криворізькі Нескорені на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» вибороли сім нагород

З успіхом криворіжців привітав голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Вітаю наших криворізьких Нескорених із успішним виступом на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» у Львові!!!

Участь у іграх взяли 223 військових та ветеранів з 24 областей України, спортсмени виборювали першість у 9 видах спорту, криворіжці виступали в 7. Результат – 5 призових місць!

Олександр Пискун здобув «золото» з настільного тенісу й «бронзу» зі стрільби з лука. Також 3 місце у стрільбі з лука посів Євген Олійник. А Василь Стуженко (50 метрів на спині) та Олег Должок (50 метрів вільним стилем) стали бронзовими призерами з плавання.

Впевнений, що всі спортсмени, які брали участь у змаганнях — справжні переможці!

Кривий Ріг пишається вами, Нескорені!", — зазначив Олександр Вілкул.

Криворізькі Нескорені на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» вибороли сім нагород0 Криворізькі Нескорені на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» вибороли сім нагород1 Криворізькі Нескорені на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» вибороли сім нагород2 Криворізькі Нескорені на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» вибороли сім нагород3 Криворізькі Нескорені на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» вибороли сім нагород4 Криворізькі Нескорені на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» вибороли сім нагород5 Криворізькі Нескорені на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» вибороли сім нагород6