У серпні 2026 року 36 криворізьких спортсменів з КЗПО «ДЮСШ №10» КМР вирушать на оздоровчо-тренувальні збори до Італії

Ця поїздка стала можливою завдяки підтримці голови Саксаганської районної у місті ради Василя Старовойта, Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради, американського фонду Hope for Ukraine, а також криворізької Благодійної організації «Благодійний фонд «Розвиток міста» та її директорки Марії Кулиняк.
За підсумками наполегливої праці спортсменів і тренерів-викладачів з плавання Куликівської Т.О., Задираки І.В., Азаренко Н.В. та Литвин О.В., численних перемог і вдалих виступів на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях 36 вихованців відділення плавання отримали можливість взяти участь в оздоровчо-тренувальних зборах.
Бажаємо нашим спортсменам продуктивних тренувань, яскравих вражень, позитивних емоцій, гарного відпочинку та нових спортивних досягнень.
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг