За словами очевидців, вчора Volkswagen Golf рухався з боку Дзержинки у напрямку 95-го кварталу. Водій не впорався з керуванням на швидкості: машину занесло, відкинуло з дороги і вона на повному ходу протаранила електроопору.

Удар був такої сили, що понівечене авто відкотилося назад на проїжджу частину і майже одразу спалахнуло. Чорний стовп диму містяни бачили за кілька кварталів від аварії.
На місце події прибули рятувальники та медики. Усіх, хто на момент зіткнення перебував у салоні німецького легковика забрали карети швидкої допомоги.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кривому Розі патрульні знайшли водія, який дрифтував у центрі міста.


