У Дніпрі двох підлітків жорстоко побили на дитячому майданчику

Група з понад 10 осіб напала на 13-річних хлопця та дівчину, знімала побиття на відео та шантажувала постраждалих. Правоохоронці встановили учасників, триває досудове розслідування.

У Дніпрі сталося два напади на неповнолітніх на одному дитячому майданчику. За фактами інцидентів поліція відкрила кримінальне провадження.

Перший випадок стався 19 травня у дворі багатоповерхівки. Як розповіла мати постраждалого хлопця, на її сина напала група агресивно налаштованих підлітків – більш ніж 10 осіб. Частина з них била дитину руками та ногами по голові та обличчю, інші знімали процес на відео. За словами жінки, на записах зафіксовано 16 ударів. Згодом ці відео використовували для погроз та шантажу.

Наступного дня, 20 травня, на тому ж майданчику побили 13-річну дівчину. Її мати повідомила, що доньку кілька разів вдарили по обличчю, після чого застосували газовий балончик. У дитини були травмовані губи та пошкоджені брекети. Жінка впізнала на відео з побиттям хлопця дівчину, яка, за її словами, напала й на її дитину. Зазначається, що всі учасники обох інцидентів належать до однієї компанії.

У поліції підтвердили відкриття кримінального провадження за статтею «Катування». Правоохоронці вже встановили учасників подій, справу взято на контроль ювенальною поліцією. Досудове розслідування триває.

За інформацією від однієї з постраждалих родин, після інциденту батько однієї з учасниць конфлікту звертався з проханням забрати заяву з поліції.

У Дніпрі двох підлітків жорстоко побили на дитячому майданчику

Джерело