Як повідомили Людмила ХАРЧЕНКО та «Тернівська районна організація ветеранів м. Кривого Рогу», Первинна організація ветеранів ГО «Рада пенсіонерів Північного ГЗК» 23-го червня свій ранок розпочала не з в’язання захисних сіток, а зібралася дружною родиною, щоб привітати ювілярів, яким виповнилося 80, 90 і 95 років. Їх цього разу було 35

Адміністрація Півн.ГЗК потурбувалася і про подарунки — це 35 сертифікатів на 500 грн. в мережу супермаркетів АТБ. На зустрічі 29 ювілярів приймали вітання та сертифікати, маломобільні ветерани отримають сертифікати за місцем проживання.
Серед гостей були присутні: керівник з персоналу Шуліка Олександр Васильович, Голова Профспілкового комітету ПівнГЗК Шамрицька Наталія Анатоліївна, Голова Тернівської районної Ради ветеранів Харченко Людмила Геннадіївна заступник Голови Тернівської Ради ветеранів Войтовицька Тетяна Андріївна.
Захід був сповнений теплоти, добрих слів і українських пісень у виконанні ансамблю «Північанка», який багато років є окрасою не лише ветеранської організації, а і всього району.
Ведуча — голова первинної організації ветеранів ГО «Рада пенсіонерів Північного ГЗК» Тетяна Шелудько всю свою велику душу вклала в сценарій, в якому звучали теплі слова на адресу ювілярів, історія комбінату і значимість людей в цій історії, а також багато теплих слів, які надовго зігріють душі тих, хто був на заході.
З вірою в перемогу, з теплом в серцях, ветерани покидали укриття музею, де проходив захід.
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг