В окупованому Криму почалися масштабні перебої з електропостачанням. Через аварії в енергосистемі російська влада запровадила графіки віялових відключень у низці міст і районів півострова.
Без світла вже залишалися населені пункти центральної, південної та північно-західної частин Криму. Через знеструмлення насосних станцій у деяких районах також виникли проблеми з водопостачанням.
У низці міст електроенергію відключають за схемою «три години без світла — три години зі світлом». Такі графіки діють, зокрема, в Алушті, Джанкої, Чорноморському, Нижньогірському та Красноперекопському районах.
У Судаку жителям повідомили, що світла може не бути до трьох годин на добу. Крім того, у деяких населених пунктах тимчасово вимикають вуличне освітлення.
Місцеві телеграм-канали також публікували фото пошкоджень Таврійської ТЕС поблизу Сімферополя після займання.