Кількість найвищих результатів цьогоріч зросла на шість порівняно з минулим роком.
В Україні завершилася основна сесія національного мультипредметного тесту. Для її проведення у Кривому Розі працювали 10 тимчасових екзаменаційних центрів.
За підсумками тестування максимальний результат — 200 балів — отримали 32 криворізькі учасники. Це на шість більше, ніж під час основної сесії НМТ минулого року.
Найбільше випускників продемонстрували відмінні знання з англійської мови. Максимальний бал із цього предмета отримали 22 учасники. Ще шість абітурієнтів склали на 200 балів математику.
Також найвищий результат показали двоє учасників з української літератури. По одному випускнику набрали максимальні бали з історії України та біології.
Успішні результати цьогорічної основної сесії свідчать про високий рівень підготовки криворізьких школярів та позитивну динаміку порівняно з минулим роком.
