Як повідомило «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у Кривому Розі підняли кримськотатарський прапор на знак солідарності з корінним народом України

26-го червня, у День кримськотатарського прапора, біля будівлі виконавчого комітету Криворізької міської ради відбулася церемонія підняття кримськотатарського національного прапора.
Цей день є символом єдності, стійкості та боротьби кримськотатарського народу за свої права, свободу і рідну землю. Блакитний прапор із золотою тамгою уособлює історію, гідність і національну ідентичність кримських татар, які протягом століть зберігали свою культуру та традиції, попри численні випробування.
Криворізька громада висловлює солідарність із кримськотатарським народом та всіма громадянами України, які продовжують боротьбу за відновлення територіальної цілісності держави.
Поруч із Державним Прапором України кримськотатарський прапор майорить як символ спільної боротьби за свободу, незалежність, справедливість і мир.
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг